TEL PL: 0048 504 703 900 TEL NL: 0031 626 281 810

Busy do Niemiec – Warszawa

ZADZWOŃ: 504 703 900

Biały bus
Biały bus
Biały bus

Warszawa — miasto spotkań, turystów, pasjonatów wydarzeń kulturalnych i strefa spotkań biznesowych. Znajdziesz tu zarówno rodaków, jak i cudzoziemców, spragnionych intensywnych wrażeń i ciekawych ludzi. Mieszanka kultur i wyznań, nowoczesnej architektury z pozostałościami z przeszłości to cecha tego miasta. Teraz jest czas, by wyruszyć z niego do Niemiec!

Niemcy to z kolei kraj, który otwiera nowe możliwości. Wiele osób znajduje tam nie tylko pracę, ale również dom i rodzinę. Wyjeżdżając do Niemiec, czy to w celach zarobkowych, czy turystycznych, możemy liczyć na ciepłe przyjęcie. Gdy zaplanujesz już swoją nową drogę, warto rozważyć sposób transportu. W ostatnim czasie nie tylko modne, ale również praktyczne stało się zorganizowane podróżowanie. Możesz przemieszczać się właściwie bez żadnych ograniczeń, wykorzystując transport zbiorowy. Wyjątkowo komfortowa jest podróż busem.

Zorganizowane podróżowanie, czyli busy do Niemiec z Warszawy

Dostępne są busy do Niemiec z Warszawy, które zyskują szereg zadowolonych klientów. Jak załatwić tego rodzaju podróż? Czy całe przedsięwzięcie jest kosztowne? Jakie warunki obowiązują podróżujących? Przeczytaj artykuł, a poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Busy do Niemiec z Warszawy — prostota komunikacji

Wiele firm działających w Warszawie współpracuje z zagranicą. Nie raz może pojawić się potrzeba wyjazdu służbowego, w tym do Niemiec. Patrzmy przez pryzmat tego, jak łatwo można przemieszczać się na terenie Unii Europejskiej. Istotna jest też kwestia zatrudnienia. Grono mieszkańców stolicy poszukuje także zatrudnienia w innych krajach członkowskich. Emigracja z Warszawy do Niemiec jest swego rodzaju awansem, otwarciem się na nowe. Nie warto rezygnować z możliwości, które na nas czekają w innym kraju.

W porównaniu z minionymi latami coraz łatwiej się podróżuje. Dlatego osoby, które wyjeżdżają w celach zarobkowych, mogą często wracać do kraju. Nie musimy już wyczekiwać odległych terminów zarówno wyjazdu, jak i przyjazdu. Zarządzanie własnym czasem należy wyłącznie do nas. Decydując się na busy do Niemiec z Warszawy, możesz ustalić dogodną datę wyjazdu. Podobnie wygląda sytuacja z powrotem do Polski. Wystarczy wybrać termin, to wszystko. Dystans pomiędzy państwami jest na tyle mały, że podróżujący nie muszą się zanadto ograniczać w częstotliwości kursowania.

Niskie ceny

Problemem często stają się koszty. Podróżowanie własnym samochodem jest z jednej strony wygodne. Z drugiej zaś wiąże się z wysokimi wydatkami. Może się okazać, że stanie się to nieopłacalne. Taka sytuacja zachodzi wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni do systematycznych, częstych kursów. Z tego względu warto postawić na bardziej oszczędną wersję podróżowania. Będzie ona zarazem wygodna i komfortowa. Takim rozwiązaniem są busy do Niemiec z Warszawy.

Opłaty za bilet są dużo niższe w porównaniu z kilkukrotnym tankowaniem. Dodatkowo często można skorzystać z opłacalnych promocji. Czasem zdarza się, że dostajemy zniżkę dzięki płatnościom on-line. Innym razem uzyskamy niższą cenę dzięki zorganizowanej grupie osób, która podróżuje wspólnie. Gdy kursy przypadają naprawdę regularnie, możemy otrzymać tzw. kartę stałego klienta. Tego rodzaju dokument również uprawnia nas do zniżki.

Z jazdą własnym autem wiąże się jeszcze jedno. Jest to konieczność częstszych przerw i zmęczenie. O ile efektywniej można by wykorzystać czas z bliskimi, gdyby nie zmęczenie po podróży? Podczas samodzielnej wyprawy własnym samochodem zachodzi konieczność ciągłej jazdy. Gdy mamy kompana, możemy się zmieniać i odpocząć. Jednak jeśli nie...? Cóż, jesteśmy po prostu wyczerpani. Jadąc transportem zorganizowanym, nie przejmujemy się trasą i możemy się zrelaksować.

Obsługa na najwyższym poziomie

Gdy wybierasz się w długą trasę, planowaniom i kontrolom nie ma końca. Musisz przecież solidnie przetestować samochód, zrobić przegląd i przygotować się do jazdy. Pozostaje jeszcze kwestia komfortu i udogodnień, jaki ma Twój pojazd. Wybierając podróż busem, eliminujesz kłopot związany z własnym autem i jego sprawnością. Pojazdy, które proponujemy, są perfekcyjnie wyposażone we wszelkie innowacyjne rozwiązania. Znajdziesz tu wygodę i bezpieczeństwo, którego może zabraknąć w samodzielnej podróży. Możesz do woli korzystać z Wi-Fi, DVD, a także gniazd 230 V. Samochody są klimatyzowane. Każdy pojazd ma też pełną regulację foteli. Dzięki temu dostosujesz pozycję jazdy do swoich wymagań.

Zasady, jakich należy przestrzegać

Podróż ma być przyjemnością, a nie katorgą. W tym celu warto wcześniej zaznajomić się z regulaminem przewoźnika. Jako pasażer musisz zająć miejsce wskazane Ci przez obsługę. Musisz posiadać wszystkie niezbędne dokumenty (dowód osobisty, paszport). Pasy bezpieczeństwa podczas jazdy muszą zawsze być zapięte. Bezwzględnie zakazuje się spożywania alkoholu lub środków odurzających. Każdy pasażer może bezpłatnie przewieźć dwie sztuki bagażu. Wytyczne co do rozmiarów i wagi bagażu są wyszczególnione przez przewoźnika. Jakiekolwiek pomyłki bagażowe nie są winą przewoźnika, więc nie ponosi on za nie odpowiedzialności. To samo tyczy się zgubionych rzeczy — drobiazgów, pieniędzy czy kosztowności.

Busy do Niemiec z Warszawy — dlaczego warto się zdecydować?

Jeżeli lubisz przewidywalność i stały rytm, ta oferta jest dla Ciebie! Zaletą jest stały rozkład jazdy, gwarantujący możliwość odbycia podróży nawet kilka razy w tygodniu. Poza tym można skorzystać z licznych promocji, zniżek i założenia karty stałego klienta. Bierzmy pod uwagę całokształt, w tym czas i koszty. Pokonywanie trasy busem może odbywać się częściej. W dodatku bez tak wielkiego nadszarpnięcia domowego budżetu. Podczas podróży możesz poznać nowych ludzi i wymienić się doświadczeniami. Jest to też dobry sposób, by poczuć się pewniej w kraju, do którego się udajesz. Pamiętaj, że przewoźnicy przyjmują również zlecenia indywidualne. Jeżeli zależy Ci na konkretnym przewozie, śmiało nawiąż konwersację w celu ustalenia szczegółów. Zorganizowane podróżowanie jest łatwe, tanie i komfortowe — przekonaj się o tym, rezerwując termin!

Cennik

Trasa przejazdu

Kierunki na trasach:

Polska - Niemcy oraz Niemcy - Polska

280-320 PLN / 70-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 252-288 PLN / 63-72 EURO.

Polska - Holandia oraz Holandia - Polska

300-320 PLN / 75-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 270-288 PLN / 67-72 EURO.

Polska - Belgia oraz Belgia - Polska

320-340 PLN / 80-85 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 288-306 PLN / 72-76 EURO.

Trasa przejazdu

Przesyłki:

Paczki o wadze do 20kg

100 pln / 25 euro

Dla większych przesyłek cena ustalana jest indywidualnie.

Promocje

Płatność online Płatność online -10% od ceny biletu
Grupy zorganizowane Grupy zorganizowane (od 3 osób) -10% od ceny biletu
Ósmy przejazd za 1zł Ósmy przejazd gratis (odbierz od kierowcy kartę Stałego Klienta)

Trasa przejazdu i rozkład jazdy

Polska

Polska

Lubelskie
Mazowieckie
Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Niemcy

Niemcy

środkowe Niemcy
Holandia

Holandia

całe terytorium Holandii
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Polski

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Holandii

Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela

Kontakt

BeeGee Bus Kamil Wawryniuk

TEL PL 0048 504 703 900
TEL NL 0031 626 281 810
MAIL Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail

ul. Zygmunta Starego 11/10
21-500 Biała Podlaska

NIP 5372475481
REGON 362792130

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonów:

TEL PL: 0048 504 703 900
TEL NL: 0031 626 281 810

a także korzystając z poniższego formularza:

wyślij

Numer konta do płatności za przejazd: 37 1020 5558 0000 8702 3119 6761 (Kod Swift BPKOPLPW).

Płatności przelewem prosimy dokonać najpóźniej 2 dni przed odjazdem tak, aby przelew zdążył się zaksięgować. Jeśli do planowanego odjazdu zostało mniej niż 2 dni obowiązuje płatność gotówką.

Wi-Fi

Wi-Fi

DVD

DVD

Gniazdka 230V

Gniazdka 230V

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pełna regulacja foteli

Regulowane fotele