? Planujesz wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów? Wybierz busy do Niemiec!
TEL PL: 0048 504 703 900

Busy do Niemiec

ZADZWOŃ: 504 703 900

Niemcy to bardzo popularny kierunek podróży wielu Polaków. Spora część osób wyjeżdża do tego kraju w celach zarobkowych. Jednak coraz więcej ludzi lubi spędzać w Niemczech swój wolny czas i podróżuje tam ze względu na dobrą rozrywkę i piękne zabytki. Coraz częstsze są również weekendowe wypady na narty lub do przygranicznych miast. A trzeba wiedzieć, że ten kraj ma wiele do zaoferowania. Dlatego też na rynku pojawiło się wielu nowych przewoźników oferujących busy do Niemiec.

Busy do Niemiec to popularny i komfortowy środek lokomocji wyjeżdżających Polaków

Ze względu na to, że każdego roku wielu Polaków wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych, renomowani przewoźnicy dbają o to, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, które nieustannie rosną. Przez swoje położenie geograficzne, jednym z częstszych celów tych podróży są Niemcy. Na rynku przewozu osób panuje duża konkurencyjność, dlatego decydując się na wyjazd do Niemiec, trzeba być pewnym, że firma, z którą podejmiesz współpracę jest w stanie w pełni Cię usatysfakcjonować.

Na plus działają oczywiście wszystkie udogodnienia w pojazdach, którymi odbywa się transport. Warto, aby busy do Niemiec były wyposażone w gniazdka z prądem, na wypadek, gdyby trzeba było podpiąć telefon lub laptopa. Tak samo ważne jest Wi-Fi, dzięki któremu podróż nie będzie musiała ograniczyć się do biernego patrzenia przez okno. A kiedy najdzie Cię ochota na odrobinę relaksu? Wystarczy skorzystać z odtwarzacza DVD. Dla większej wygody i możliwości odpoczynku istotna jest możliwość regulacji fotelami.

Często podróżujesz? Busy do Niemiec będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Coraz częściej zdarza się tak, że osoby wyjeżdżające za pracą do Niemiec, wracają do kraju na weekendy. Dla nich istotna jest regularność wyjazdów i wszelkiego rodzaju promocje, w tym dla stałych klientów. Niezmienny rozkład jazdy pozwala na zaplanowanie wyjazdów i pobytu w kraju, a mając kontakt z dobrym przewoźnikiem, odpoczynek od pracy wśród najbliższych będzie samą przyjemnością, a nie zagnębianiem się powrotem i brakiem transportu. Aby mieć pewność, że w busie znajdzie się miejsce, odpowiednio wcześniej możesz zarezerwować bilet.

Jeżeli nie masz możliwości powrotu do kraju, a dla bliskich przygotowałeś przesyłki i niespodzianki, to również możesz skorzystać z usług przewoźnika. Busy do Niemiec i do Polski sprawdzą się znakomicie. Koszt będzie zbliżony do tego, jaki wiązałby się z wysyłką paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej, a będzie to bezpieczniejsze. Dodatkowo, dzięki stałemu rozkładowi jazdy, dokładnie wiadomo, kiedy przesyłka powinna być doręczona do adresata. Jest to ważne szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy nadmiar paczek sprawia, że kurier się spóźnia i prezenty zamiast dojść na święta, przychodzą po nich.

W jaki sposób zaplanować podróż busem do Niemiec? Podpowiadamy!

Wyjazd do Niemiec, czyli jednego z naszych najbliższych sąsiadów, podobnie jak podróż gdziekolwiek indziej, wymaga odpowiedniego zaplanowania. I nie ma tu znaczenia czy Twój pobyt w tym kraju będzie związany z odpoczynkiem, czy pracą. Musisz wiedzieć, o co zadbać przed podróżą i jakie dokumenty ze sobą zabrać. Jakie formalności muszą zostać wypełnione? Czy busy do Niemiec to odpowiedni środek transportu? Tego i wielu innych dowiesz się w dalszej części artykułu.

Biały bus
Biały bus Biały bus

Jakich zasad musisz się trzymać planując wyjazd busem do Niemiec?

Pierwsza i najważniejsza z nich to powiadomienie bliskich osób o wyjeździe. Koniecznie zostaw im również wszelkie dane kontaktowe, a także adres, pod którym się zatrzymasz. Może wydawać się to oczywiste, jednak w wirze przygotowań można o tym zapomnieć. Pamiętaj również o tym, aby zadbać o opiekę nad Twoim mieszkaniem pod nieobecność domowników. Kolejna złota zasada, to spisanie sobie danych kontaktowych, czyli adresu i numerów telefonów, polskiej ambasady i konsulatu.

Czym najlepiej udać się w podróż? Busy do Niemiec to idealnie rozwiązanie, ale tylko wtedy kiedy trafisz na sprawdzonego i uczciwego przewoźnika. Nasza firma, beegeebus.pl zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjazdu do miejsca docelowego na czas. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Niemczech, to zaopatrz się koniecznie w mapy i przewodniki oraz słownik i rozmówki. Bardzo pomocne będą również różnego rodzaju aplikacje na telefon. Wszystkie te elementy pomogą Ci się odnaleźć w nowym miejscu i ułatwią poruszanie się po mieście.

Sprawdź, co jeszcze powinieneś wiedzieć jadąc busem do Niemiec

Polska i Niemcy należą do Unii Europejskiej i znajdują się w Strefie Schengen, dlatego też na granicy nie spotkasz się z kontrolą. Wjeżdżając busem do Niemiec, nie musisz też posiadać pozwolenia na pobyt ani wizy. Warto jednak mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport. Pamiętaj jednak, że te dokumenty muszą być całe, czytelne i ważne minimum trzy miesiące. Ponadto trzymiesięczny pobyt na terenie Niemiec nie wymaga żadnych dodatkowych warunków.

Jeśli chcesz przebywać w Niemczech dłużej niż kwartał, to powinieneś już wtedy spełnić kilka warunków. Pierwszy z nich to stałe zatrudnienie lub praca na własny rachunek. Drugi to poszukiwanie stałego zatrudnienia (w tym przypadku powinieneś wskazać również wyraźne szanse na jego uzyskanie). Trzeci warunek to posiadanie odpowiedniego zaplecza finansowego, które może zostać użyte np. jako pokrycie kosztów ubezpieczenia zdrowotnego. W tym przypadku nie musisz być nigdzie zatrudniony. Czwarty i ostatni warunek to otrzymanie stałego pobytu. Uzyskują go osoby, które mieszkają na terenie Niemiec legalnie od co najmniej pięciu lat.

Busy do Niemiec to podróż bezpieczna i komfortowa

Każdy, kto podróżuje do Niemiec, może mieć przy sobie dodatkowy komplet dokumentów. Są to między innymi zaświadczenie o niekaralności, przetłumaczone na język niemiecki dokumenty, które potwierdzają Twoje wykształcenie i kwalifikacje, akt urodzenia oraz książeczka szczepień. Wszystkie te dokumenty przydadzą Ci się w przypadku, gdy zechcesz znaleźć tam pracę i osiedlić się na stałe.

Wyjeżdżając w każdy rejon świata, warto zadbać o to, aby ta podróż była bezpieczna i komfortowa. Wybierając busy do Niemiec, zwróć uwagę na to, czy pojazdy przewoźnika są sprawne technicznie. Nowoczesna flota pojazdów to gwarancja regularnych przeglądów i gruntownych kontroli. Klimatyzacja, regulowane fotele i pasy bezpieczeństwa zapewnią Ci wygodny przejazd. Twoja podróż ma być komfortem i relaksem, a nie torturą.

Cennik

Trasa przejazdu

Kierunki na trasach:

Polska - Niemcy oraz Niemcy - Polska

400 PLN / 90 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 5% i wynoszą 380 PLN / 85 EURO.

Polska - Holandia oraz Holandia - Polska

400 PLN / 90 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 5% i wynoszą 380 PLN / 85 EURO.

Polska - Belgia oraz Belgia - Polska

400-450 PLN / 90-100 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 5% i wynoszą 380-425 PLN / 85-95 EURO.

Trasa przejazdu

Przesyłki:

Paczki o wadze do 25kg

180 pln / 40 euro

Dla większych przesyłek cena ustalana jest indywidualnie.

Promocje

Płatność online Płatność online -5% od ceny biletu
Grupy zorganizowane Grupy zorganizowane (od 3 osób) -10% od ceny biletu
Ósmy przejazd za 1zł Szósty przejazd za pół ceny (odbierz od kierowcy kartę Stałego Klienta)

Trasa przejazdu i rozkład jazdy

Polska

Polska

Lubelskie
Mazowieckie
Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Niemcy

Niemcy

środkowe Niemcy
Holandia

Holandia

całe terytorium Holandii
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Polski

Codziennie
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Holandii

Codziennie

Kontakt

BeeGee Bus Kamil Wawryniuk

TEL PL 0048 504 703 900
MAIL Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail

ul. Zygmunta Starego 11/10
21-500 Biała Podlaska

NIP 5372475481
REGON 362792130

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonów:

TEL PL: 0048 504 703 900

a także korzystając z poniższego formularza:

wyślij

Numer konta do płatności za przejazd: 37 1020 5558 0000 8702 3119 6761 (Kod Swift BPKOPLPW).

Płatności przelewem prosimy dokonać najpóźniej 2 dni przed odjazdem tak, aby przelew zdążył się zaksięgować. Jeśli do planowanego odjazdu zostało mniej niż 2 dni obowiązuje płatność gotówką.

Wi-Fi

Wi-Fi

DVD

DVD

Gniazdka 230V

Gniazdka 230V

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pełna regulacja foteli

Regulowane fotele