TEL PL: 0048 504 703 900 TEL NL: 0031 626 281 810

Przewóz osób Polska-Holandia Lublin

Ludzie na całym świecie, także w Polsce, uwielbiają podróżować. Odbywają dalekie wojaże nie tylko w celach turystycznych, ale także zarobkowych. Kierunkiem zagranicznych wyjazdów wielu Polaków są kraje Europy Zachodniej. Jednym z najpopularniejszych jest Holandia. Teraz z powodzeniem możesz do tego pięknego kraju wyjechać również bezpośrednio z Lublina. Jak wygląda przewóz osób, jakim są busy Lublin – Holandia? Tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu!

Busy Lublin – Holandia to popularny środek transportu i kierunek podróży do pracy

Polacy w dalszym ciągu chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę. Ma na to wpływ wiele czynników, między innymi wciąż wysoka stopa bezrobocia w Polsce. W okresie letnim wiele osób będzie chciało skorzystać z oferty pracy tymczasowej. Dawniej szukanie pracy odbywało się głównie przez pośredników, teraz spora część osób poszukuje pracy na własną rękę.

W obu przypadkach trzeba bacznie sprawdzać, co oferuje pracodawca, tudzież pośrednik, jakie są warunki mieszkaniowe, stawki godzinowe i same umowy. W obu sytuacjach ważny jest również dojazd. Kiedy szukasz pracy samodzielnie, tak samo postępujesz w przypadku transportu. Jeśli natomiast korzystasz z usług pośrednika, to on załatwia przewóz, np. busy Lublin – Holandia. Takie rozwiązanie może jednak nie być dla Ciebie zbyt komfortowe.

Busy Lublin – Holandia: czy transport z pośrednikiem ma sens?

Wielu pośredników oferuje własny transport. Niestety bardzo często jest to dużo wyższy koszt, niż gdyby jechać na własną rękę. Sytuacje tego typu nie są odosobnione. Po weryfikacji oferty pośrednika i przewoźnika może się okazać, że przewóz osób, taki jak busy Lublin – Holandia, w drugim przypadku wypada o wiele korzystniej. Poza tym bez porównania może się okazać wyposażenie busów, ich stan techniczny i bezpieczeństwo na trasie.

Doświadczony przewodnik dba o to, aby jego klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dlatego też stara się zagwarantować podróż w jak najlepszych warunkach. W przypadku pośredników nie zawsze samopoczucie pracowników tymczasowych jest na pierwszym miejscu. Nie dzieje się tak każdorazowo, ale zdarza się dosyć często. Dlatego tak istotne jest, aby przed wyjazdem i podpisaniem ostatecznej umowy, trzeba rozwiać wszelkie wątpliwości.

Biały bus
Biały bus

Szukasz kompetentnego przewoźnika? Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę

Każdy, kto prowadzi swoją firmę, wie, że ma ona na siebie zarabiać. Dotyczy to także firm transportowych i przewoźników osób fizycznych. Dziś duże zarobki to nie tylko duże poświęcenie, ale również spore inwestycje. Wielu przewoźników stara się jak może, aby zapewnić najwyższą jakość usług, jednak znajdą się i tacy, którzy nie potrafią zadbać o swoich klientów. Na co musisz zwrócić uwagę, wynajmując przewoźnika na trasie międzynarodowej, np. busy Lublin – Holandia lub na innych tego typu kierunkach?

Wielogodzinna podróż po Europie, czy to w celach zarobkowych, czy też wyjazd na wakacje, powinna być przede wszystkim przyjemnością. Warto więc zainwestować w przewoźnika z doświadczeniem i nienagannym podejściem do klienta. Niezwykle istotnym elementem jest samochód, którym będziesz podróżować.

Dobry samochód to wygodna i bezpieczna podróż

Wybierając się w podróż busem, np. z Lublina do Holandii czy w jakimkolwiek innym kierunku, musisz zwrócić baczną uwagę na kilka elementów. Przed zaplanowaniem wyjazdu przyjrzyj się flocie przewoźnika. Powinien on zagwarantować komfortową i bezpieczną podróż, dlatego tak istotne jest, aby samochody spełniały wszystkie standardy jakości. Dobry stan techniczny pojazdu to również gwarancja braku przykrych niespodzianek po drodze, np. w postaci zepsutego silnika kilka kilometrów przed granicą.

Równie istotne jest wyposażenie samochodów. Jeśli Twój środek transportu to choćby busy na trasie Lublin – Holandia, a sama podróż trwa kilkanaście godzin, to musi ona być przyjemna i komfortowa. Wygodne fotele to podstawa. Nie ma nic gorszego niż obolałe mięśnie po spędzeniu kilku godzin w jednej, często niewygodnej pozycji. Regulowane pasy oraz zagłówki to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygody. Komfort ten zapewnić mogą również regulowane fotele.

Dobry przewoźnik powinien zapewnić komfortowy przejazd

A jak przetrwać te kilkanaście godzin w trasie? Wiele osób po prostu śpi. Duża część spędza czas na czytaniu książek. Sporo osób bierze ze sobą również sprzęt komputerowy lub smartfony i w ten sposób stara się umilić sobie podróż. Jednak ze swojej strony, także przewoźnik powinien zapewnić swoim klientom dostęp do WiFi oraz gniazdek 230V. Dzięki czemu mogą być pewni, że w trakcie przejazdu nie rozładuje im się telefon i cały czas będą mieli dostęp do Internetu. Wiele busów jest również wyposażonych odtwarzacz DVD. Klienci zwracają również uwagę na to, czy busy są klimatyzowane i ogrzewane w chłodniejsze miesiące. Nikt nie chciałby podróżować w rozgrzanym do 30 stopni Celsjusza samochodzie i sprawna klimatyzacja to podstawa.

Busy Lublin – Holandia to podróż bezpieczna i komfortowa

Beegeebus.pl to firma transportowa, która dokłada wszelkich starań, aby przejazd odbył się sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. I nie ma tu znaczenia czy wyjeżdżasz w celach służbowych, czy prywatnych. W zamian za zaufanie dostajesz pewność, że Twój przejazd będzie ubezpieczony, a za bilet zapłacisz mniej niż za tankowanie swojego samochodu. Busy Lublin - Holandia odjeżdżają kilka razy w tygodniu w obu kierunkach, aby zapewnić rodakom częsty kontakt z bliskimi. Każdy przejazd możesz zarezerwować w dogodnym dla Ciebie terminie, dlatego też zyskujesz pewność, że nie spóźnisz się do pracy.

Osoby, które często wyjeżdżają, mogą skorzystać z karty stałego klienta, która uprawnia je do różnych zniżek i promocji. Również grupy powyżej trzech osób mogą liczyć na dodatkowy rabat. Trasa przejazdu busów biegnie przez środkową Polskę i Niemcy i kończy się w kilku różnych miastach na terenie całej Holandii. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i podróżuj bezpiecznie po Europie!

Cennik

Trasa przejazdu

Kierunki na trasach:

Polska - Niemcy oraz Niemcy - Polska

280-320 PLN / 70-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 252-288 PLN / 63-72 EURO.

Polska - Holandia oraz Holandia - Polska

300-320 PLN / 75-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 270-288 PLN / 67-72 EURO.

Polska - Belgia oraz Belgia - Polska

320-340 PLN / 80-85 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 288-306 PLN / 72-76 EURO.

Trasa przejazdu

Przesyłki:

Paczki o wadze do 20kg

100 pln / 25 euro

Dla większych przesyłek cena ustalana jest indywidualnie.

Promocje

Płatność online Płatność online -10% od ceny biletu
Grupy zorganizowane Grupy zorganizowane (od 3 osób) -10% od ceny biletu
Ósmy przejazd za 1zł Ósmy przejazd gratis (odbierz od kierowcy kartę Stałego Klienta)

Trasa przejazdu i rozkład jazdy

Polska

Polska

Lubelskie
Mazowieckie
Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Niemcy

Niemcy

środkowe Niemcy
Holandia

Holandia

całe terytorium Holandii
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Polski

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Holandii

Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela

Kontakt

BeeGee Bus Kamil Wawryniuk

TEL PL 0048 504 703 900
TEL NL 0031 626 281 810
MAIL Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail

ul. Zygmunta Starego 11/10
21-500 Biała Podlaska

NIP 5372475481
REGON 362792130

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonów:

TEL PL: 0048 504 703 900
TEL NL: 0031 626 281 810

a także korzystając z poniższego formularza:

wyślij

Numer konta do płatności za przejazd: 37 1020 5558 0000 8702 3119 6761 (Kod Swift BPKOPLPW).

Płatności przelewem prosimy dokonać najpóźniej 2 dni przed odjazdem tak, aby przelew zdążył się zaksięgować. Jeśli do planowanego odjazdu zostało mniej niż 2 dni obowiązuje płatność gotówką.

Wi-Fi

Wi-Fi

DVD

DVD

Gniazdka 230V

Gniazdka 230V

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pełna regulacja foteli

Regulowane fotele