TEL PL: 0048 504 703 900 TEL NL: 0031 626 281 810

Busy do Holandii - Płock

Amsterdam, Haga, Rotterdam, strefa rowerów i kolekcji dzieł Vincenta van Gogha — taka jest właśnie Holandia! Większość Niderlandów leży poniżej poziomu morza. To piękne państwo jest położone na równinach. Od wielu już lat pozostaje królestwem kupców i rolników. Kraj jest przyjazny dla różnych narodowości i otwarty na inne kultury. Nic więc dziwnego, że również dla wielu Polaków Holandia stała się domem. Obywatele Unii Europejskiej mogą tu pracować przez cały rok, przez dowolną ilość godzin. Jeżeli i Ty zamierzasz dołączyć do holenderskiej załogi, oferujemy profesjonalny transport. Busy Płock Holandia to propozycja dla zdecydowanych!

Co czeka Cię w Holandii?

Podróżując, szukasz nowych wyzwań, przygód, lub po prostu miejsca, gdzie możesz osiąść na stałe. Jeżeli zainteresował Cię kierunkowskaz na Holandię, warto przed wyjazdem dowiedzieć się trochę o kraju. Pamiętaj o ubezpieczeniu społecznym — warto wyposażyć się w kartę EKUZ. Plusem jest to, że do podjęcia pracy nie są Ci potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Nie musisz się też nigdzie wcześniej rejestrować. Jeżeli jesteś studentem, możesz liczyć na wsparcie. Otrzymasz pomoc finansową, która będzie przeznaczona na Twoje utrzymanie w kraju. Oprócz pracy w różnych gałęziach produkcji, budownictwa czy logistyki możesz liczyć na etat pielęgniarki lub pielęgniarza. Poza pracą możesz rozkoszować się zwiedzaniem barwnych miast i sporą dawką centrów kultury.

Postaw na podróż busem! Busy Płock Holandia

W obecnych czasach ludzie nieustannie migrują. Podróżują w celach rekreacyjnych i turystycznych. Wyjeżdżają za granicę do rodziny albo emigrują za pracą. Ponieważ środków transportu jest wiele, transport jest gałęzią, która nieustannie się rozwija. Wiele osób decyduje się na samodzielną wyprawę własnym pojazdem. Za tym rozwiązaniem niewątpliwie stoi wiele plusów. Jednak po głębszej analizie często okazuje się, że dużo lepszym pomysłem będzie transport zbiorowy.

Jedną z opcji, która jest chętnie wybierana przez wyjeżdżających, jest przejazd busem. Podróżujący decydują się na to głównie dlatego, że ta forma podróżowania jest szybka i sprawna. Czas przejazdu jest odgórnie określony przez przewoźnika. Nie martwisz się więc, że nie dotrzesz na umówiony termin. Ustalony wcześniej harmonogram złamać mogą jedynie czynniki losowe. Pojazd jest prowadzony przez wykwalifikowanego kierowcę, za którym przemawia doświadczenie i rzetelność. Możesz mieć pewność, że bezpiecznie dojedziesz do celu. Jest to naprawdę ważne! Ty podróżujesz w spokoju, bo możesz powierzyć prowadzenie pojazdu komuś innemu.

Jednak busy do Holandii Płock to nie tylko krótki czas przejazdu. To również kilka innych zalet, o których nie powinniśmy zapominać.

Idealne połączenie — busy Płock Holandia

Dla osób, które zdecydują się na tymczasową lub stałą zmianę miejsca zamieszkania, proponujemy dogodne połączenie. Trasa z Płocka do Holandii jest naprawdę nieskomplikowana. Patrząc na mapę, widzisz, że całość biegnie w linii prostej. Dzięki temu czas przejazdu jest optymalny i nie powoduje dużego zmęczenia.

Płock jest miastem położonym nad Wisłą, na Pojezierzu Dobrzyńskim, w Kotlinie Płockiej. To właśnie z tego miejsca możesz wygodnie przedostać się prosto do Holandii! Cała podróż trwa jedynie kilkanaście godzin. Z naszą pomocą z łatwością dotrzesz do celu. Podróż okaże się jeszcze przyjemniejsza, gdy odkryjesz zalety zorganizowanej wyprawy. Zaletą tego rodzaju wyprawy jest konieczność załatwienia kilku podstawowych spraw. Rezerwacja jest prosta i czytelna. Dzięki temu z naszych usług mogą skorzystać osoby w każdej grupie wiekowej.

Biały bus
Biały bus

Transport Polska-Holandia, czyli szczegóły wyprawy

Organizacja podróży jest dużo mniej skomplikowana niż dawniej. Teraz nie trzeba jechać do biura firmy, aby kupić bilet. Można wejść na stronę internetową i go zarezerwować online. Dzięki temu wyjeżdżający nie traci niepotrzebnie czasu. Wybiera datę wyjazdu, która jest dla niego najlepsza.

Transport Polska Holandia Płock jest bardzo sprawny. Doświadczony przewoźnik stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich klientów. W tym zagwarantować im w miarę szybkie i częste terminy oraz perfekcyjnie wyposażone pojazdy. Nasze Busy Holandia Płock są dodatkowo opcją oszczędną. Cena biletu jest nieporównywalnie niższa niż środki przeznaczone na tankowanie własnego samochodu na tej samej trasie.

Oprócz tego warto wcześniej zapoznać się z tym, jakie aktualnie nasza firma oferuje promocje. Osoby, które podróżują regularnie, powinny również zwrócić uwagę na opcję karty stałego klienta. Wiąże się ona z dodatkowymi zniżkami i profitami.

Udogodnienia dla podróżujących busami Płock Holandia

Wygodne podróżowanie to satysfakcjonujące podróżowanie. Wybierając transport busem, nie musisz martwić się o bagaż czy aktualny przegląd pojazdu. Jesteś przygotowany do drogi? Możesz cieszyć się pięknem przyrody za oknem i przejazdem w dogodnych warunkach. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Cały przejazd jedziesz wygodnie i bezpiecznie, nie martwiąc się o warunki atmosferyczne czy korki. Przejazdy są w konkurencyjnych cenach, więc podróż własnym samochodem jest po prostu nieopłacalna. Nasze pojazdy są wyposażone w najnowsze technologie. Podczas podróży możesz korzystać z Internetu, oglądać film na DVD czy naładować telefon. W busach są gniazda 230V i klimatyzacja. Dzięki temu wyjazd będzie komfortowy nawet w upalne dni. Pełna regulacja foteli umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji do czytania lub drzemki. Transport jest ubezpieczony, więc nie musisz dodatkowo organizować tej kwestii.

Indywidualne benefity — busy Płock Holandia

Niewątpliwą zaletą wyboru zorganizowanej wyprawy busem jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Być może masz do przewiezienia przesyłkę o wadze przekraczającej 20 kg. Nie stanowi to dla nas problemu! Koszty mogą być wyliczone personalnie. Dzięki przelewom on-line cena biletu spada o 10%. Podobny rezultat osiągniesz przy grupie liczącej więcej niż 3 osoby. Przy wielu przejazdach możesz liczyć na Kartę Stałego Klienta. Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz dogodnego połączenia, skontaktuj się z nami! Realizujemy również zlecenia indywidualne.

Cennik

Trasa przejazdu

Kierunki na trasach:

Polska - Niemcy oraz Niemcy - Polska

280-320 PLN / 70-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 252-288 PLN / 63-72 EURO.

Polska - Holandia oraz Holandia - Polska

300-320 PLN / 75-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 270-288 PLN / 67-72 EURO.

Polska - Belgia oraz Belgia - Polska

320-340 PLN / 80-85 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 288-306 PLN / 72-76 EURO.

Trasa przejazdu

Przesyłki:

Paczki o wadze do 20kg

100 pln / 25 euro

Dla większych przesyłek cena ustalana jest indywidualnie.

Promocje

Płatność online Płatność online -10% od ceny biletu
Grupy zorganizowane Grupy zorganizowane (od 3 osób) -10% od ceny biletu
Ósmy przejazd za 1zł Ósmy przejazd gratis (odbierz od kierowcy kartę Stałego Klienta)

Trasa przejazdu i rozkład jazdy

Polska

Polska

Lubelskie
Mazowieckie
Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Niemcy

Niemcy

środkowe Niemcy
Holandia

Holandia

całe terytorium Holandii
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Polski

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Holandii

Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela

Kontakt

BeeGee Bus Kamil Wawryniuk

TEL PL 0048 504 703 900
TEL NL 0031 626 281 810
MAIL Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail

ul. Zygmunta Starego 11/10
21-500 Biała Podlaska

NIP 5372475481
REGON 362792130

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonów:

TEL PL: 0048 504 703 900
TEL NL: 0031 626 281 810

a także korzystając z poniższego formularza:

wyślij

Numer konta do płatności za przejazd: 37 1020 5558 0000 8702 3119 6761 (Kod Swift BPKOPLPW).

Płatności przelewem prosimy dokonać najpóźniej 2 dni przed odjazdem tak, aby przelew zdążył się zaksięgować. Jeśli do planowanego odjazdu zostało mniej niż 2 dni obowiązuje płatność gotówką.

Wi-Fi

Wi-Fi

DVD

DVD

Gniazdka 230V

Gniazdka 230V

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pełna regulacja foteli

Regulowane fotele