TEL PL: 0048 504 703 900 TEL NL: 0031 626 281 810

Jak znaleźć pracę w Niemczech? Praktyczne porady

Wyjazd do pracy za granicę to odpowiedzialna decyzja. Opuszczenie rodziny przynajmniej na krótki czas to duże poświęcenie, dlatego warto postępować rozsądnie. W sieci istnieje wiele ofert pracy, które obiecują imponujące zarobki, wsparcie i legalne zatrudnienie. Jednak trzeba zachować ostrożność w podejmowaniu decyzji i opierać się na sprawdzonych źródłach. Przeczytaj, jak znaleźć pracę w Niemczech i cieszyć się życiem!

Zwróć uwagę na podstawowe informacje przy zatrudnieniu!

Od wielu lat wiadomo, że pośpiech jest złym doradcą, dlatego nawet jeśli Twoja sytuacja życiowa należy do trudnych, rekomendujemy zachować czujność i kierować się zdrowym rozsądkiem. Oczywiście znalezienie lepiej płatnej pracy w Niemczech, która gwarantuje zatrudnienie na pełny etat, należy do stosunkowo łatwych, jednak trzeba przestrzegać pewnych zasad.

W sieci pojawiają się oferty pracy, które sygnowane są logiem agencji pracy o wątpliwej reputacji. Często można spotkać ogłoszenia, gdzie poza nazwą pośrednika pracy, numerem telefonu do kontaktu oraz imieniem rekrutera brakuje innych danych. To powinien być sygnał ostrzegawczy, ponieważ strona internetowa, mail do kontaktu i adres firmy to absolutna podstawa. Jak znaleźć pracę w Niemczech legalnie?

Jak znaleźć pracę w Niemczech? Przeglądaj strony internetowe z ogłoszeniami!

Jeśli znasz w podstawowym stopniu język niemiecki, możesz pokusić się o szukanie zatrudnienia bez pośredników. Jak znaleźć pracę w Niemczech? U naszych zachodnich sąsiadów podobnie, jak w Polsce istnieją portale, na których firmy poszukują nowych pracowników. Godne uwagi strony to Jobbörse Arbeitsagentur - Bundesagentur für Arbeit lub Jobs auf meinestadt.de. Tam bezpośrednio możesz zapoznać się wynagrodzeniami, godzinami pracy, obowiązkami i wymaganiami pracodawców.

Opiekunka osób starszych - praca tylko przez polskie agencje pracy

Na niemieckim rynku pracy istnieje profesja, którą trudno spotkać w ogłoszeniach. To opiekunka osób starszych, ponieważ jest to zawód skierowany głównie do mieszkańców Polski. Dlatego wyjątkowo najlepszą drogą do pozyskania bezpiecznego i legalnego zatrudnienia są polskie, cenione na rynku agencje pracy. To w nich uzyskasz najwięcej informacji na temat kwalifikacji oraz wynagrodzenia, które zależy między innymi od doświadczenia zawodowego.

Pracownik produkcji, kierowca, mechanik lub inżynier - poszukiwane zawody w Niemczech!

Wiesz już, jak znaleźć pracę w Niemczech w sposób bezpieczny i legalny. Niemiecki rynek pracy należy do bardzo chłonnych, dlatego zapotrzebowanie na ręce do pracy nadal robi wrażenie. Rozpiętość branż, które cierpią z powodu braków kadrowych, jest duża. Jeśli chcesz znaleźć pierwszą pracę, z podstawową znajomością języka niemieckiego, warto rozglądać się za pracownikiem produkcji.

Dobrze opłacane profesje to kierowcy, mechanicy samochodowi, mechanicy samolotowi, inżynierowie, informatycy elektrycy, inżynierowie biomechaniki. Duży deficyt pracowników odczuwa również sektor budowlany. W procesie rekrutacji zwróć uwagę na wymagane dokumenty oraz uznawane dyplomy. Być może Twoje kompetencje będą wymagać potwierdzenia.

Promocje

Płatność online Płatność online -10% od ceny biletu
Grupy zorganizowane Grupy zorganizowane (od 3 osób) -10% od ceny biletu
Ósmy przejazd za 1zł Ósmy przejazd gratis (odbierz od kierowcy kartę Stałego Klienta)

Trasa przejazdu i rozkład jazdy

Polska

Polska

Lubelskie
Mazowieckie
Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Niemcy

Niemcy

środkowe Niemcy
Holandia

Holandia

całe terytorium Holandii
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Polski

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzień i godzina odjazdu

Odjazd z Holandii

Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela

Kontakt

BeeGee Bus Kamil Wawryniuk

TEL PL 0048 504 703 900
TEL NL 0031 626 281 810
MAIL Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail

ul. Zygmunta Starego 11/10
21-500 Biała Podlaska

NIP 5372475481
REGON 362792130

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonów:

TEL PL: 0048 504 703 900
TEL NL: 0031 626 281 810

a także korzystając z poniższego formularza:

wyślij

Numer konta do płatności za przejazd: 37 1020 5558 0000 8702 3119 6761 (Kod Swift BPKOPLPW).

Płatności przelewem prosimy dokonać najpóźniej 2 dni przed odjazdem tak, aby przelew zdążył się zaksięgować. Jeśli do planowanego odjazdu zostało mniej niż 2 dni obowiązuje płatność gotówką.

Wi-Fi

Wi-Fi

DVD

DVD

Gniazdka 230V

Gniazdka 230V

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pełna regulacja foteli

Regulowane fotele